Moderoid'in Aliens Power Lifter Kiti, Gundam Universe'nin Sazabi'si ve bir Star Wars Ölüm Yıldızı Labirenti.

resim: Good Smile Company, Bandai ve Entertainment Earth

io9’un internetteki en yeni ve en iyi ürünleri düzenli olarak topladığı Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta Bandai’nin Gundam Evreni rakamlar zamanın ötesine geçiyor, uzaylılar alışılmamış bir model kiti alır ve mükemmel Ölüm Yıldızı atışını yapmak, X-Wing ile egzoz portuna vurmaktan daha zor olabilir. Buna bir bak!


Büyük Mech'ler, Küçük Mech'ler ve Mekanize Aylar Haftanın Oyuncakları başlıklı makale için resim

İyi Gülümseme Şirketi uzaylılar Ellen Ripley ile MODEROID Güç Yükleyici

Neden dev sorusu, aşırı karmaşık mekanik giysiler, bir uzay gemisinde kargo taşımak için basit forkliftlere daha iyi bir alternatiftir. James Cameron’s’ın doruk noktasına ulaşan finalinde kısa ve öz bir şekilde cevaplandı. Uzaylılar. Bir forklift kullanarak uzaylı bir kraliçeyi yenemezsiniz ve Good Smile Company, bu yeni 12. ölçekli modelle kanıtlıyor, 10 inçlik bir kopyası Güç Yükleyici oyuncak rafınızda minyatür bir forkliftten çok daha havalı görünecek. Şimdi ön sipariş için kullanılabilir Good Smile Company aracılığıyla online alışveriş, ~ 83 dolarlık koleksiyon aslında kendin yapman gereken bir model kit, ancak çalışan pistonlar, esnek kablolar ve hortumlarla iyi bir şekilde mafsallı ve hatta gemiye tırmanabilen uygun bir ölçekte Ellen Ripley figürü ile birlikte geliyor.


Büyük Mech'ler, Küçük Mech'ler ve Mekanize Aylar Haftanın Oyuncakları başlıklı makale için resim

Playmobil Mercedes-Benz 300 SL

Hevesli oyuncak araba koleksiyoncularının bir gün raflarını Hot Wheels kalıpları yerine Playmobil setleriyle dolduracaklarını düşünmeleri şüphelidir, ancak diğer pençe elli figürlerin yapımcısı, motor sporları dünyasından yetişkin koleksiyoncuların artık görmezden gelemeyeceği inanılmaz derecede ayrıntılı kopyalar sunuyor. ne ile başladı BMW ve Porches koleksiyonu sonunda bazı mükemmel pop kültürü araç setlerine dönüştü ( hayalet avcıları Ekto-1 ve Geleceğe Dönüş DeLorean), ve şimdi Playmobil, Mayıs 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan, çalışan martı kanatlı kapılara sahip muhteşem bir Mercedes-Benz 300 SL’yi içeren yeni eklemelerle otomotiv krallığını yeniden yaratıyor. Fiyatlandırma henüz bilinmiyor, ancak bunlar plastik oyuncaklar olduğu için Benz’in 50 doların altında olmasını bekleyebilirsiniz.


Büyük Mech'ler, Küçük Mech'ler ve Mekanize Aylar Haftanın Oyuncakları başlıklı makale için resim

resim: bandaj

bandaj Gundam Evren Gundam Shenlong, Usta Gundam ve Sazabi

Bandai’nin en son 6″ ölçekli dalgası Gundam aksiyon figürleri ortaya çıktı, yeni mecha takımları eklendi Gundam Kanadı, Mobil Savaşçı G Gundam, ve ikonik Gundam film Char’ın Karşı Saldırısı. İtibaren Kanat Wufei’nin zırhı (kullanılmadığında giysinin arkasında saklanabilen) ve orijinal animede göründüğü gibi tamamen eklemli uzatılabilir bir sağ kolu içeren Shenlong takımı geliyor. Master Gundam’dan G Gundam bu arada, değiştirilebilir bir “Karanlık Parmak” dışındaki aksesuarlardan kaçınır. mecha-muharebe odaklı seriden özel hareketler, Char Aznable’ın pilotluğunu yaptığı ünlü son mobil kıyafet olan Sazabi, filmde görüldüğü gibi bir tüfek ve büyük bir tomahawk içerir.

Her biri yaklaşık 30 dolara mal olan üç figürlü set, ilk olarak Mayıs ayında Japonya’da piyasaya sürülecek.[[bandaj]


Büyük Mech'ler, Küçük Mech'ler ve Mekanize Aylar Haftanın Oyuncakları başlıklı makale için resim

Yıldız Savaşları Ölüm Yıldızı Labirent Oyunu

Yaşlı Ben Kenobi’nin orijinal Ölüm Yıldızı’ndaki çekici ışın kontrollerini bulmakta zorlandığını düşündüyseniz, bu kabus gibi karmaşık Ölüm Yıldızı labirentinden bu küçük bilyeyi almaya kıyasla, yüzlerce kilometrelik görünüşte sonsuz koridorlarda gezinmek parkta bir yürüyüştür. . Meydan okumayı biraz daha az imkansız hale getiren şey, bu oyunda yalnızca Ölüm Yıldızı’nın yarısında gezinmekle görevlendirilmiş olmanızdır. Ön sipariş için 18 dolarlık yapboz vasıtasıyla eğlence dünyası. Hayalet bir ses size ne söylerse söylesin, bunu çözerken hedefleme bilgisayarınızı açık tutmak isteyeceksiniz.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın