Keşif Gezileri: Roma dün piyasaya sürüldü ve RPG oyununa verilen tepkiler genel olarak olumlu olsa da, seri hayranlarının kafasında rahatsız edici bir korku vardı. Geliştirici Logic Artists’in arkasındaki kurucular daha önce NFT oyunlarına odaklanan yeni bir stüdyo kurduklarını açıklayarak Expeditions serisinin geleceğini söz konusu bırakmıştı.

Expeditions serisinin hakları 2018’den beri yayıncı THQ Nordic’e ait. THQ Nordic’in bir temsilcisi e-posta yoluyla bizim için “Logic Artists’ten bir grup çekirdek üye geçen yılın sonlarında Dynasty Studios adlı yeni bir stüdyo kurdu ve THQ’dan tamamen bağımsızdı. İskandinav. Expeditions: Rome, bu nedenle Logic Artists tarafından mevcut/eski takım kompozisyonunda geliştirilen serinin son oyunu olacak.”

Ancak bu, geliştiricilerin Expeditions: Rome’u çıkar çıkmaz bıraktıkları anlamına gelmiyor. “Önümüzdeki aylarda en az bir DLC paketi şeklinde daha fazla Expeditions: Rome içeriği olacağını ve oyunla veya yaklaşan DLC’siyle ilgili herhangi bir teknik sorunla ilgili ek destek olacağını onaylayabiliriz.”

Dynasty Studios ve onun blok zinciri teknolojisi, THQ Nordic veya Expeditions serisi ile ilgili değildir. “Seferler: Roma olumsuzluk her türlü NFT’yi içerir ve blok zinciriyle hiçbir bağlantısı yoktur. Bu sadece harika bir CRPG ve orijinal geliştirme ekibinin bir parçası Dynasty Studios ile yeni bir maceraya atılmaya karar verdi.”

Tabii ki, bunların hiçbiri gelecekteki Expeditions oyunlarının olup olmayacağına değinmiyor, ancak bu tür bir karar muhtemelen Roma’nın başarısına bağlı olacak. Ne olursa olsun, Roma için DLC geliştirilmekteyken, seriyi bir şekilde sürdürmeye kendini adamış bir ekip olduğu açık görünüyor.oyun-2

Bir cevap yazın