Battlegrounds Mobile India (BGMI) Ocak Güncellemesi bugün daha sonra yayınlanacak ve popüler battle royale oyununda dikkate değer değişiklikler getirecek. Çok oyunculu oyuna yapılan en büyük eklemelerden biri, yayıncı Krafton’ın Sony Pictures ile ilk ortaklığının bir parçası olarak Spider-Man: No Way Home’dan geliyor. BGMI’nin, iOS ve Android akıllı telefonlar için BGMI güncellemesinin bir parçası olarak optimize edilmiş oyun için oyuna güncellemeler alacağı bildiriliyor. Oyun ayrıca, yine Krafton tarafından yayınlanan PUBG Mobile’da yapılan son güncellemelere dayalı olarak oyundaki silah kullanımında iyileştirmeler içerebilir.

Krafton’a göre, Android ve iOS kullanıcıları BGMI Ocak Güncellemesini şu adreste alacak: farklı zamanlamalar. Android kullanıcıları güncellemeyi 12:30 – 20:00 IST arasında alırken, iOS’taki oyuncular güncellemeyi 16:30 IST’de indirebilecekler. Yayıncı, güncellemenin boyutunu belirtmedi ancak kullanıcıların en son sürümü güçlü bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden indirmelerini tavsiye ediyor.

Krafton, BGMI Ocak Güncellemesi için henüz resmi bir değişiklik günlüğü sağlamasa da, PUBG Mobile için yayınlanan son değişiklik listesi, oyunculara güncellemeden ne bekleyecekleri konusunda bir fikir verecektir. PUBG Mobile kısa süre önce Aftermath adlı yeni bir Klasik mod ve yeni Spider-Man: No Way Home temalı içerik ekledi. Yaklaşan güncellemenin ayrıca, oyuncuların haritada bulunan para birimiyle malzemeleri satın almaları için yeni bir tedarik mağazası ve belirli haritalarda ve oyun modlarında elenen bir takım arkadaşını geri çağırma yeteneği içermesi bekleniyor.

Krafton daha önce BGMI için Ocak Güncellemesinin oyuna diğer özel içeriklerle birlikte işbirliği görünümleri getireceğini açıklamıştı. Krafton’a göre özel içerik, oyun içi görevleri tamamlayan oyunculara sunulacak. BGMI, Aralık ayında Spider-Man: No Way Home’dan görünümler, hasat araçları, sırt süsleri ve ifadeler ile Spider-Man ve MJ (Michelle Jones) için premium görünümler dahil olmak üzere içerik ekleyen Epic Games’in battle royale başlığı Fortnite’ı takip ediyor. -Watson) Öğe Mağazasında.

Oyun şu anda, Battlegrounds Mobile India 1.7 güncellemesinin bir parçası olarak Kasım 2021’de oyuna eklenen Riot Games’in Netflix’teki Arcane serisinden özel içerikler sunuyor. Oyuncular, karakterlerini Arcane’s Vi, Jinx, Jayce veya Caitlyn olarak değiştiren Mirror World modunun bir parçası olarak oynayabildiler. Oyun aynı zamanda güncellemenin bir parçası olarak oyuna özel karakterler, konumlar ve öğeler ekledi, tıpkı yaklaşan Ocak Güncellemesinin bugün daha sonra oyuna özel Spider-Man: No Way Home temalı içerik eklemesi gibi.


CES 2022 merkezimizde Gadgets 360’ta Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.

.genel-8

Bir cevap yazın