Genshin Impact’in yeni karakterleri genellikle yeni bir güncelleme geldiğinde manşetlerde yer alırken, günlük oyun deneyiminizi tazelemek için sınırlı süreli birçok etkinlik de vardır. rüzgar izi en popüler modlardan biridir ve yarın anime oyununa geri dönüyor.

Sınırlı süreli oyun, Garry’s Modunda herhangi bir zaman geçirdiyseniz tanıyabileceğiniz bir Prop Hunt oyun modu gibi çalışır. Fortnite, ya da Görev çağrısı. Esasen saklambaçtır, ancak gizli, arayanların onları bulmasını zorlaştırmak için kendilerini nesnelere dönüştürebilir. Windtrace aynı formülü izler, ancak karışıma atılmış bazı güç ve yetenekleriniz de vardır. Rebels, nesnelere dönüşme yeteneğinin yanı sıra yem atabilir, şeffaflaşabilir ve hareketlerini hızlandırabilir. Bu arada Avcılar, bir Asi’nin bölgede saklanıp saklanmadığını görmek için bir sensör kullanabilir veya birine doğru yönü keşfetmek için ‘Gizemli Önsezi’ yeteneğini kullanabilir.

Prop Hunt benzeri modu oynamak sizi Windtrace jetonlarıyla ödüllendirecek ve bu da primogemler ve daha fazlası gibi güzelliklere yol açacaktır. Günlük miktar ilk gün 1.200 ile sınırlanırken, sonunda bu miktar 6.000’e yükselecek.

Genshin Impact’in Windtrace modu 13 Ocak’ta sunucu saatiyle 10:00’da yayına giriyor. Bu, AB sunucusunda saat 9:00 GMT ve ABD sunucusu için sabah 7:00 PST ve 10:00 EST’dir.

Yaklaşan tüm Genshin Impact etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2

Bir cevap yazın