Smite 9. sezon burada ve onunla birlikte “Battleground of the Gods” için birkaç önemli güncelleme ve ekleme geliyor. Geliştirici Hi Rez Studios, bugün erken saatlerde, stüdyonun 2022 boyunca oynaması ücretsiz MOBA’ya gelecek olanlardan bazılarının ana hatlarını verdiği Hi Rez Vitrini sırasında tüm bu iyileştirme eklentilerini detaylandırdı. Vitrin sırasında yapılan duyurular arasında şunlar vardı: Slash oyun modu -Smite’ın yıllardır ilk yeni kalıcı modu- ve oyuncuların kontrol etmesi için yeni bir tanrı: Yok Edici Shiva.

Shiva’nın Smite’taki rolünün tam olarak ne olacağı henüz teyit edilmemiş olsa da, Tanrı’nın auralarını kullanarak ekibinin güçlerini ve kararlılığını güçlendirmek için daha çok bir destek karakteri olarak hizmet etmesi muhtemel görünüyor. Tanrının ortaya çıkmasının ardından Hi Rez, taraftarlara ekibin Hindu tanrısının oyunda hem doğru hem de saygılı bir şekilde tasvir edilmesini sağlamak için danışmanlarla çalıştığına dair güvence verdi. Shiva, bu Şubat ayında oyunun Hindu panteonunda Agni, Bakasura, Ganesha, Kali, Kumbhakarna, Rama, Ravana ve Vamana’ya katılıyor.

Ancak, hevesli hayranların bugün dört gözle bekleyecekleri bir şey var: Slash Mode. Dokuzuncu sezonun yanı sıra, Smite’ın birkaç yıldır ilk, yeni kalıcı oyun modu geliyor. Hi Rez tarafından önceden var olan Siege ve Clash modları arasında bir birleştirme olarak tanımlanan Slash modu, Siege ve Clash arasında boyutlandırılmış bir ormana ek olarak geleneksel kule, anka kuşu ve Titan hedeflerine sahiptir.

“Clash’in açık merkez alanı ve 5’e 5 takım boyutları, sık sık dövüş ve rotasyonlar ve Kuşatma gibi şeritleri iten ve ışınlanabilen kendi Juggernaut’unuzu Oluşturmak için temizlenebilen yeni Juggernaut kampları sağlar.” Merhaba Rez açıkladı. “Sırayla oyuncular, bu klasik panteon için tamamen yeni bir sanat setine sahip Maya tarafından oynayacak. Kaos oyuncuları Mısır tarafından oynayacak.”

Shiva ve Slash moduna ek olarak, oyuncular ayrıca 14 yeni Tanrı görünümü, oyunun çeşitli Kalıntıları ve öğelerinde çeşitli güncellemeler, bu yıl daha sonra duyurulacak beş ek Tanrı ve geliştiricinin henüz duyurmadığı daha fazlasını bekleyebilirler. Bununla birlikte, Shiva ve diğer yaklaşan Tanrıları elde etmek için oyuncuların 2022 Smite Season Pass (40 $) satın almaları gerekiyor. Sunumu kaçıranlar için, hakkında bilgi edinebilirsiniz. Oyunun resmi web sitesinde Smite’a gelen her güncelleme.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir cevap yazın